Argan Oil od Bioelixire. Moc olejków do włosów w jednej butelce

Z pozoru zwykły olej arganowy. Przy bliższym poznaniu kompleksowy produkt do pielęgnacji włosów na bazie drogocennych olejów. Co można powiedzieć więcej na temat serum do włosów z olejem arganowym? Sprawdź sama, co kryje w sobie Bioelixire Argan Oil.

bioelixire.jpgBioelixire to marka dość dobrze znana na rynku kosmetyków do pielęgnacji włosów. Z reguły nie są drogie, ale działają kompleksowo i poprawiają kondycję włosów w sposób bardzo przemyślany. Nawilżające serum do włosów z olejem arganowym, jojoba i słonecznikowym Bioelixire Argan Oil to kolejny produkt tej marki, który łączy w sobie wymienione cechy.

Kompleks naturalnych olejów do włosów

Argan Oil Bioelixire to serum do włosów, które swoje właściwości czerpie nie tylko z jednego olejku. Wbrew temu, na co wskazuje nazwa tego produktu, olej do włosów Bioelixire nie jest czystym wyciągiem z drzewa arganowego. Olejek arganowy jest tutaj tylko jednym z kilku składników. O jakich składnikach mowa?

OLEJ ARGANOWY – wspiera zniszczone i osłabione włosy, nawilża i nabłyszcza włosy od nasady po końce, a także skutecznie ochrania przed ewentualnymi uszkodzeniami np. mechanicznymi.

OLEJ JOJOBA – regeneruje i odnawia komórki włosów, gwarantuje ochronę przed promieniowaniem UV i innymi czynnikami szkodliwymi, a także dyscyplinuje i wzmacnia włosy.

OLEJ SŁONECZNIKOWY – kompleksowo nawilża przesuszone włosy, wzmacnia i odżywia od cebulki po końcówkę, zapobiega puszeniu się i ułatwia pracę z niesfornymi kosmykami.

Kompleksowe działanie na włosy

Co można powiedzieć na temat Bioelixire Argan Oil? Jak przystało na tę markę, ich produkt działa jednocześnie na wiele problemów. Serum do włosów z olejem arganowym Bioelixire to produkt o silnym działaniu regenerującym i nawilżającym. Nie bez powodu przeznaczony jest głównie do włosów zniszczonych, łamliwych, matowych i suchych. Bioelixire Argan Oil to skuteczne narzędzie w przywróceniu im dobrej kondycji, które może pomóc w zapobieganiu starzeniu się komórek włosów. Stąd już tylko jeden krok do włosów mocnych, zdrowych i bez problemu nadmiernego wypadania lub łamliwości.

Kosztuje bardzo mało, jest bardzo poręczny (tylko 50ml) i nakłada się bez problemu. Stosunkowo wodnista formuła zapewnia łatwość aplikacji, produkt wchłania się dzięki temu szybko, ale równie szybko się zużywa. Wydajność, tuż obok silikonów w składzie, jest jednym z większych problemów z Bioelixire Argan Oil.