KATIVA Argan Oil, 4 Oils – cudowny zapach, świetne działanie

Urzekający zapach olejku do włosów Kativa 4 Oils potrafi przekonać do kupna nawet najbardziej uparte przeciwniczki olejowania. To produkt, który nie tylko cudownie pachnie, ale tak samo niesamowicie działa na włosy. Co można powiedzieć o Kativa Argan Oil?

kativa.jpgBardziej dociekliwych może zainteresować nawet to, skąd wywodzi się marka Kativa. To jedna z popularniejszych peruwiańskich firm, które na rynku kosmetycznym funkcjonują od kilkudziesięciu lat. Nie to jest jednak najważniejsze. Spójrzmy na trzy kwestie – skład, działanie i użycie.

Kativa Argan Oil – o produkcie

Nazwa tego kosmetyku może wskazywać, że olejek do włosów Kativa to po prostu naturalny olej arganowy. Z drugiej strony mówiąc o Kativa 4 Oils wyobrażamy sobie przynajmniej trzy dodatkowe olejki, które mają pomóc zadbać o prawidłową kondycję włosów. Prawda jest taka, że Kativa Intensive Hair Oil zawiera trzy oleje do włosów i keratynę, a dodatkowo kilka innych substancji (niekoniecznie niezbędnych w tej formule).

Oleje: olej arganowy, olej z siemienia lnianego, olej sezamowy
Inne substancje: m.in. keratyna, filtr V, parafina, lotne silikony

Naturalny olej arganowy stanowi bazę Kativa Argan Oil, bo jest jednym z najbogatszych w składniki odżywcze olejów. Zapewnia nawilżenie, wzmocnienie, zregenerowanie i nabłyszczenie włosów. Ochrania je również przed uszkodzeniami i opóźnia procesy starzenia się komórek. Olej sezamowy przyspiesza regenerację włosów i dogłębnie je odżywia m.in. w witaminy z grupy B. Olej lniany natomiast pomaga w odbudowie, ale również odpowiada za nawilżenie włosów.

Kativa 4 Oils to bardzo ciekawy kosmetyk. Zawiera sporo olejów i bardzo ważnych dla włosów substancji dodatkowych, które jednak nie działałyby tak dobrze, gdyby nie dopracowana formuła. Kativa Intensive Hair Oil to płynny olejek o bursztynowym kolorze. To, co wysuwa się na pierwszy plan, to jego zapach. Kativa Argan Oils pachnie niesamowicie pięknie, jak dobrej jakości perfumy. Nie jest to zapach drażniący, bo otacza włosy delikatnie aromatyczną mgiełką.

DZIAŁANIE tego olejku można opisać w kilku krótkich słowach. Kativa Argan Oil to bardzo kompleksowy kosmetyk, który widocznie poprawia kondycję włosów. Przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów i w każdym przypadku ma wzmacniać, nabłyszczać i ochraniać je. Kativa 4 Oils można stosować na całą długość włosów lub tylko na końcówki np. dla ich zabezpieczenia.